ROLETY
Ekskluzywne rolety z ozdobnymi elementami, chronią wnętrza przed nadmiernym promieniowaniem.
ŻALUZJE
Drewniane żaluzje poziome idealnie komponują się z nowoczesnym oraz stylowym wnętrzem.
PLISY
Pozwalają na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna. Profile dostępne w kolorach andowych oraz drewnopochodnych.
jQuery Slider

ŻALUZJE

Żaluzje poziome aluminioweŻaluzje 2

STANDARD – żaluzje poziome aluminiowe posiadają szeroką gamę lameli 16, 25 i 50 mm oraz są dostępne w bogatej palecie kolorystycznej. Żaluzje aluminiowe są najbardziej uniwersalnym sposobem na ochronę pomieszczeń przed nadmiernymi promieniami słonecznymi.VENUS- żaluzje Venus dostępne są w dwóch rozmiarach lameli 16 i 25 mm, mątowane są w przestrzeni między listwami przyszybowymi, wyposażone w ozdobną, płaską kasetkę, która idealnie komponuje się ze skrzydłami okna. Obsługa żaluzji Venus odbywa się za pomocą tylko jednego łańcuszka koralikowego.DREWNOPODOBNE – klasyczne żaluzje aluminiowe imitujące drewno. Ich lamele charakteryzują się kolorystyką zbliżoną do koloru drewna. Występują w dwóch rozmiarach lameli 25 i 50 mm. Dodatkowo mogą zostać wzbogacone o elementy wykonane z drewna co dodatkowo poprawia ich estetykę.PERFOROWANE – żaluzje cechujące się nowoczesnym stylem wyposażenia. Perforacja lameli żaluzji powoduje, że skutecznie załamują promienie słoneczne nie zaciemniając przy tym pomieszczenia. Żaluzje tego typu szczególnie polecane są do biur, pomieszczeń administracyjnych itp. Ponadto można je wyposażyć w drewniane dodatki.PCV – funkcjonalne żaluzje osłonowe. Posiadają lamele o szerokości 50 mm, idealnie nadają się do pomieszczeń, które zarówno wymagają przesłonięcia, ale także dopływu światła dziennego. Żaluzje PCV są doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących nietypowych rozwiązańw zakresie przesłony okiennej.GENIUS – żaluzje Genius zostały wyposażone w opływową kasetę, której wygląd pozwala na jej zastosowanie zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i biurowych. Łańsuszek koralikowy obsługuje zarówno obracanie jak i podnoszenie lameli.Układ lameli zastosowany w żaluzjach pozwala na uzyskanie całkowitego zaciemnienia.
Żaluzje poziome drewniane


Żaluzje drewniane


DREWNIANE – osłony okienne, które idealnie komponują się z nowoczesnym oraz stylowym wnętrzem. Dostępne w bogatej gamie kolorów z estetycznymi wykończeniami (tj. maskownica rynny górnej, drewniane pokrętło, zakończenia sznórków), które sprawiają, że żaluzje drweniane sprostają wymaganią najbardziej wymagających klientów. Dostępne w szerokości lameli 25 i 50 mm, wykonane ze specjalnego gatunku drewna (lipa syberyjska).PURE – kolory żaluzji Pure o szerokości lameli 50 mm zostały dobrane z największą precyzją do naturalnej kolorystyki piasku i kamieni.Drabinki taśmowe żaluzji dobrano odcieniami do poszczególnych lameli. Dzięki nowym odcienią żaluzje Pure idealnie nadają się do surowych wnętrz i nadają im niepowtarzalny klimat.LAMINOWANE – żaluzje drewniane wzbogacone o pokrycie zewnętrzne z dekorem, przez co idealnie komponują się z wnętrzem. Żaluzje Laminowane dostępne są w szerokościach 25 i 50 mm.BAMBUSOWE – żaluzje bambusowe dostępne w szerokości lameli 25 i 50 mm. Ich niewątpliwą zaletą jest cieńsza struktura, dzięki czemu po podniesieniu żaluzja składa się w znacznie mniejszy pakiet niż żaluzje drewniane. Lamele dostępne w szerokości 25 i 50 mm.

Pomiar i wycena gratis

ŻALUZJE

W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości żaluzje poziome aluminiowe standardowe, drewnopodobne, perforowane i inne oraz żaluzje poziome drewniane m. in. Laminowane i bambusowe.

Więcej

MOSKITERY

Moskitiery idalnie chronią nasze domy i mieszkania przed uciążliwymi insektami. W swojej ofercie posiadamy moskitiery ramkowe, przesówne i inne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Więcej

PANEL TRACK

Jest to nowoczesny i efektowny sposób przesłaniania okien, szczególnie polecany do dużych powierzchni. Ponadto Panel Track idalnie komponują się z wnętrzem każdego domu i mieszkania.

Więcej