ROLETY
Ekskluzywne rolety z ozdobnymi elementami, chronią wnętrza przed nadmiernym promieniowaniem.
ŻALUZJE
Drewniane żaluzje poziome idealnie komponują się z nowoczesnym oraz stylowym wnętrzem.
PLISY
Pozwalają na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna. Profile dostępne w kolorach andowych oraz drewnopochodnych.
jQuery Slider

ROLETY

rolety

VEGAS - nowoczesny i elegancki system rolet kasetowych, występuje w formie przykręcanej kasety z płaskimi prowadnicami (Vegas Clasic i Vegaz PCV). Rolety VEGAS dostępne są również w formie przyklejanej kasety z przestrzennymi prowadnicami (Vegas Profi). Stylowane są według nowoczesnego wzornictwa, w szczególności kolorystyka drewnopochodna.


RUBIN- jest to praktyczny system rolet kasetowych, przestrzennych, wykonanych z PCV. Rolety Rubin posiadają bezinwazyjny system, przyklejany do ramy okiennej, która pozwala założyć roletę na różne typy okien.


ROSA - rolety o bezinwazyjnym systemie, przyklejane do ramy okiennej. Wykonane z aluminium, mogą zostać wyposażone w mechanizm sprężynowy przez co zyskują możliwość rozsuwania tkaniny od dołu do góry ramy okiennej.


PRIMA - rolety do okien dachowych. Wyposażone są w kasetę oraz prowadnice wykonane z aluminium. Rolety Prima przystosowane są do montażu na każdym modelu okna. Ponadto funkcjonalność rolet przejawia się w możliwości jej zatrzymania w dowolnym miejscu na wysokości okna.


FANTAZJA - system rolet, który łączy w sobie elementy dekoracyjne, uniwersalny montaż oraz niezawodność zastosowanego mechanizmu samochamującego.Rolety ekskluzywne

rolety eksluzywne


EXCLUSIVE – rolety wolnowiszące posiadające ozdobne elementy systemy tj. łańcuszek obsługujący mechanizm, uchwyty. Rolety Exclusive przeznaczone do ochrony dużych powierzchni, przy jednoczesnym zachowaniu harmonii z wnętrzem, nowoczesnej stylistyki oraz elegancji.

COMFORT – rolety sterowane elektrycznie, które składają się na projekt "inteligentny dom". System Comfort idealnie nadaje się również do zastosowania w budynkach użyteczności publicznej, instytucjach i przedsiębiorstwach. Rolety mogą być zasilane za pomocą sieci elektrycznej (230V) lub za pomocą standardowych baterii, natomiast obsługa może odbywać się za pomocą pilota lub przełączników, pojedyńczo lub szeregowo.


Rolety dzień/noc

rolety dzień/nocEXCLUSIVE – rolety wolnowiszące posiadające ozdobne elementy systemy tj. łańcuszek obsługujący mechanizm, uchwyty. Rolety Exclusive przeznaczone do ochrony dużych powierzchni, przy jednoczesnym zachowaniu harmonii z wnętrzem, nowoczesnej stylistyki oraz elegancji.

COMFORT – rolety sterowane elektrycznie, które składają się na projekt "inteligentny dom". System Comfort idealnie nadaje się również do zastosowania w budynkach użyteczności publicznej, instytucjach i przedsiębiorstwach. Rolety mogą być zasilane za pomocą sieci elektrycznej (230V) lub za pomocą standardowych baterii, natomiast obsługa może odbywać się za pomocą pilota lub przełączników, pojedyńczo lub szeregowo.


Rolety pionowe/Verticale

rolety pionoweVERTIKALE 127 I 89 – jest to idealne rozwiązanie do przesłonięcia dużych powierzchni w pomieszczeniach biurowych, salach itp. Dzięki obrotowym pionowym lamelom posiadają możliwość regulacji kierunku i ilości wpadającego światła. Istnieje również możliwość wyposarzenia ich w silnik, który posiada funkcję obracania, zsuwania i rozsuwania lameli wertikala. Vertikale posiadają lamele o szerokości 127 i 89 mm oraz szeroki wachlarz kolorów i wzorów tkanin o różnym poziomie zaciemnienia. W swojej ofercie posiadamy również Vertikale z atestem higienicznym i niepalności.

VERTIKALE EVOUGE 127 I 89 – idealnie nadają się do zasłaniania większych powierzchni np. przeszklonych ścian oraz do podziału mieszkań. Ich największym atutem jest możliwość regulacji kierunku i ilości wpadającego światła do pomieszczenia. Ponadtp istnieje możliwość wyposażenia ich w silnik, który posiada funkcje obracania, zsuwania i rozsuwania lameli. Vertikale posiadają lamele o szerokości 127 i 89 mm oraz szeroki wachlarz koloró i wzorów tkanin o różnym poziomie zaciemnienia. W swojej ofercie posiadamy również Vertikale z atestem higienicznym i niepalności.

Pomiar i wycena gratis

ŻALUZJE

W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości żaluzje poziome aluminiowe standardowe, drewnopodobne, perforowane i inne oraz żaluzje poziome drewniane m. in. Laminowane i bambusowe.

Więcej

MOSKITERY

Moskitiery idalnie chronią nasze domy i mieszkania przed uciążliwymi insektami. W swojej ofercie posiadamy moskitiery ramkowe, przesówne i inne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Więcej

PANEL TRACK

Jest to nowoczesny i efektowny sposób przesłaniania okien, szczególnie polecany do dużych powierzchni. Ponadto Panel Track idalnie komponują się z wnętrzem każdego domu i mieszkania.

Więcej