ROLETY
Ekskluzywne rolety z ozdobnymi elementami, chronią wnętrza przed nadmiernym promieniowaniem.
ŻALUZJE
Drewniane żaluzje poziome idealnie komponują się z nowoczesnym oraz stylowym wnętrzem.
PLISY
Pozwalają na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna. Profile dostępne w kolorach andowych oraz drewnopochodnych.
jQuery Slider

PLISY

Plisy

COSIMO – wszystkie plisy pozwalają wygodnie zasłonić dowolny fragment okna. Ponadto wykonane są według sugestii klientów, dzięki czemu wyglądają dokładnie tak, jak sobie Państwo życzą. Nasze plisy dostępne są w kolorach anodowanych oraz drewnopochodnych.COSIMO ONE – zostały dodatkowo wyposażone w magnetyczne blokady Easy Click. Dzięki temu można blokować żaluzje bez zbędnego wysiłku. Plisy COSIMO ONE wyposażone są, oczywiście, w funkcjonalność pozwalającą na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna. Tego typu rozwiązania znacznie podwyższają komfort użytkowania produktów.COSIMO SL – to z kolei nowoczesne plisy do okien dachowych, które także można zasłonić w dowolnej części. Prowadnice Smart Line zastosowane w tym systemie gwarantują idealne rozłożenie i utrzymanie właściwego naciągu tkanin. W skład systemu Cosimo SL wchodzi także system z magnetyczną blokadą, zastosowany w plisach Cosimo One.ULTIMA – plisy te dostępne są w kilkunastu wariantach kształtów. Dzięki temu można dopasować je do prawie każdej ramy okiennej (plisy te są trójkątne, półokrągłe, okrągłe i w kształcie trapezu). Tak samo jak poprzednie propozycje, te plisy także umożliwiają zasłonięcie okna w jego dowolnym fragmencie. Tkaniny wykorzystywane przy produkcji plis Ultima charakteryzują się różnorodnością wzornictwa i kolorystyki. Ponadto plisy można wykonać na indywidualne zamówienie.

Pomiar i wycena gratis


plisy_2

ŻALUZJE

W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości żaluzje poziome aluminiowe standardowe, drewnopodobne, perforowane i inne oraz żaluzje poziome drewniane m. in. Laminowane i bambusowe.

Więcej

MOSKITERY

Moskitiery idalnie chronią nasze domy i mieszkania przed uciążliwymi insektami. W swojej ofercie posiadamy moskitiery ramkowe, przesówne i inne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Więcej

PANEL TRACK

Jest to nowoczesny i efektowny sposób przesłaniania okien, szczególnie polecany do dużych powierzchni. Ponadto Panel Track idalnie komponują się z wnętrzem każdego domu i mieszkania.

Więcej