ROLETY
Ekskluzywne rolety z ozdobnymi elementami, chronią wnętrza przed nadmiernym promieniowaniem.
ŻALUZJE
Drewniane żaluzje poziome idealnie komponują się z nowoczesnym oraz stylowym wnętrzem.
PLISY
Pozwalają na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna. Profile dostępne w kolorach andowych oraz drewnopochodnych.
jQuery Slider

MOSKITIERY

MOSKITIERY OKIENNE:

– zabezpieczają nasze mieszkania i domy przed insektami. Moskitiery ramkowe montowane są na ramie okan bez ingerencji w stolarkę okienną.

– wykonane z profilu aluminiowego z narożnikami zewnętrznymi PCV. Siatka moskitier złożona jest z oczek o wymiarach 1x1 mm w kolorze grafitowym. Montowana jest za pomocą metalowych blaszek zachodzących na uszczelkę okna, co umożliwia jej szybki demontaż. Można je stosować do różnego typu okien: PCV, aluminium i drewna. Dzięki perfekcyjnemu wykonaniu moskitiery typu S pozwalają na zatrzymanie każdego owada.MOSKITIERA PRZESUWNA – stosowane w dużych przeszklonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych.Skrzydło moskitier przesuwa się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdni.W dolnej części została zastosowana rolka jezdna z mechanizmem, który umożliwia płynną regulację kąta pochylenia każdego ze skrzydeł. Ponadto szeroki wybór szyn jezdnych umożliwia montaż moskitier na wszystkich typach okien i drzwi oraz bezkolizyjną współpracę z roletami zewnętrznymi.W moskitierach przesuwnych zastosowano również hamulec spowalniający ruch skrzydła w końcowym położeniu oraz zderzak, który zapobiega uderzeniu ramy moskitiery w szynę jezdną.

MOSKITIERA DRZWIOWA MODERN – jest to sysytem umożliwiający ochronę przed insektami otworów drzwiowych domów i mieszkań. Ponadto moskitiery drzwiowe stosowane są również w drzwiach balkonowych, tarasowych i innych. W całości są wykonane z profilu aluminiowego i siatki złożonej z oczek o wymiarach 1x1 mm w kolorze grafitowym. Cechują się możliwością zastosowania w narożnikach wewnętrznych, solidnymi zawiasami oraz nowatorską, elegancką klamką.MOSKITIERA VELIA – moskitiery rolowane posiadające kasetę i prowadnice aluminiowe, oraz mechanizmy, który pozwala na ustawienie siatki na dowolnej wysokości. Posiadają możliwość montowania zarówno w wersji poziomej i pionowej.

Pomiar i wycena gratis

ŻALUZJE

W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości żaluzje poziome aluminiowe standardowe, drewnopodobne, perforowane i inne oraz żaluzje poziome drewniane m. in. Laminowane i bambusowe.

Więcej

MOSKITERY

Moskitiery idalnie chronią nasze domy i mieszkania przed uciążliwymi insektami. W swojej ofercie posiadamy moskitiery ramkowe, przesówne i inne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Więcej

PANEL TRACK

Jest to nowoczesny i efektowny sposób przesłaniania okien, szczególnie polecany do dużych powierzchni. Ponadto Panel Track idalnie komponują się z wnętrzem każdego domu i mieszkania.

Więcej